Sağda görünen kesim kullanılan her altyapı ile başarılı sonuç verir. Saçınızı geriye atıp alın çizginizi göstermediğiniz kesimlerde daha sağlam ve önü pu protez saç altyapıları ile daha rahat kullanım ve daha uzun ömür elde edersiniz.

 

 

 

 

 

 

Sağda görünen kesim geriye tarandığından ötürü alın çizgisi görünür durumdadır. Alın çizgisinin doğal görünümünü sağlamak için önü tül modeller kullanmak çok daha elverişli olacaktır. Ön tarafı tül olan modeller alın çizgisini en doğal gösteren altyapılardır.

 

 

 

 

 

Sağda görünen model için ön saçlar ileriye doğru taranıp bombelenerek geriye doğru yaslanır. Bir üstteki model gibi alın çizgisi tamamen görünür değildir ve öndeki saçların bombelenerek taranması çizgiyi kamufle eder. Yine ince altyapılı protezler önerilir fakat bu tarama şeklinde her altyapıdan farklı faydalar sağlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Sağda görünen model için proteze kesim işlemi yapılmaz. Protez saçın sıfır hali 15 cm uzunluğundadır. Bu uzunluk saçınızı geriye atıp küçük bir at kuyruğu ile toplamak için yeterli uzunluktadır. Bu tarz kullanımda önü tül modeller doğallık için şart olacaktır.