Protez Saçta Ömür Boyu Garanti

In Uncategorized by dgybz2 Comments

Protez saçta Ömür boyu garanti

5 – 10 – 20 Sene veya Ömür boyu Garanti sözleşmesi sistemleri ile protez saç almak kulağa hoş geliyor ancak bu sözleşmelerde geçen garanti normal fiyattan daha uygun fiyata belirtilen süreler içinde verilen garanti anlamındadır.Bir çok insan garanti sistemi ile yıpranan saçı yerine yeni yapılacak saçının ücretsiz olacağını düşünür ancak sözleşmede 299$ gibi bir meblağın gümrük ve kargo parası olarak alınacağından satış yapılırken bahsedilmez. Yeni protez saça ihtiyacınız olduğunda garanti kapsamında hiçbir kar gütmeden sadece kargo ve gümrük parası olan 299$ size bir saç verilir. Dolar bazında bu meblağ 3,80TL den 1150TL gibi bir meblağ yapıyor.
Aslında bu sistem sizi normal bir protezin üzerinde bir meblağa ödetiyor.

Comments

  1. Author

   ÖMÜR BOYU GARANTİ SİSTEMİ BİZDE YOKTUR…BU YAZI ÖMÜR BOYU GARANTİ SİSTEMİNİN OLANAKSIZ OLDUĞUNU ANLATMAKTADIR.
   Kısaca Ömür boyu garanti sisteminin aslında toplu para alıp ömür boyu garanti yerine yine parasıyla protez saç alma sistemi olduğu anlatılıyor.
   Garanti denen şey belirli bir süre (1 sene) ürünün başına bir şey gelirse diye tamir edilmesi veya yenisinin verilmesidir.Ama protez saçtaki ömür boyu garanti sisteminde garanti süresi boyunca (ömür boyu) almak zorunda olduğunuz yeni protezler 299$’a satılmaktadır(Aslında bu bedelin kargo ve gümrük bedeli olduğu belirtilmekte kendilerinin kar elde etmedikleri söylenmekte , garantinizin bu sayede işlediği belirtilmektedir).Normal bedel 1000$ olunca 299$ kulağa hoş geliyor ama bir çok müşteri sistemin bu şekilde işlediğini protezi ilk satın aldığında bilmiyor.Bizde Ömür boyu garanti sistemi yoktur bunun Titan veya Çiflik bank gibi sistemlerden farkıda yoktur.KISACA ÖMÜR BOYU GARANTİ DİYE bir garanti vermek ürünü satabilmek için uydurulmuş yeni bir pazarlama taktiğidir.

Leave a Comment